top of page
8-removebg-preview (1).png

Kto może wziąć udział w szkoleniu/ warsztatach manualnej AUTOKOREKTY MajgenYu?

Każdy kto chce dbać o swoje zdrowie i urodę. Szkolenie jest prowadzone w indywidualny sposób– każdy otrzymuje  wskazówki do pracy po analizie potrzeb przez Lari YUGAI. Nie musisz posiadać żadnego przygotowania ,uczymy od podstaw.

Czy 1 dzień nauki wystarczy?

Szkolenie jest stworzone w taki sposób aby przygotowało Cię do wykonywania manualnej korekty pierwszych najważniejszych mankamentów. Jeśli jest potrzeba rozszerzenie wiedzy i umiejętności można wziąć udział w kolejnych warsztatach – po przyswojeniu wiedzy i nabyciu umiejętności korygowania wskazanymi technikami. Całą uzyskaną wiedzę stosujesz od razu po warsztacie. Pamiętaj także, że to szkolenie możesz powtarzać w dowolnym momencie praktykując do woli bez ograniczeń, ćwicząc do perfekcji – wskazówki Mistrzyni Lari Yugai rejestrujemy na Twoim smartfonie.

 

Jaki certyfikat otrzymam?

Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz zaświadczenie o udziale w szkoleniu/warsztacie.

 

Kto prowadzi szkolenia?

Lari Yugai autorka metody MajgenYu manualnej korekty twarzy i szyi z asystentami jeśli zachodzi taka potrzeba.

 

Ile czasu trwa szkolenie?

Szkolenie autokorekty metodą MajgenYu trwa od 10 :00 do 16: 30 z godzinną przerwą na obiad (we własnym zakresie)

 

Czy szkolenie indywidualne jest możliwe?

Tak. Każdorazowo uzgadniane z Mistrzynią Lari Yugai.

 

Dlaczego warto wybrać szkolenie manualnej autokorekty MajgenYu?

Ponieważ otrzymujesz unikatowy zestaw technik dostosowanych do Twoich indywidualnych potrze. Pracujesz w małej 7-8 osobowej grupie co pozwala na stały dostęp do prowadzącej. Otrzymujesz esencję wiedzy wynikającej z blisko 60 lat doświadczenia w pracy ta metodą przez Lari Yugai.

Pracuję w innym zawodzie, czy ta oferta dla mnie?

Ta oferta jest dla każdego kto chce zadbać po swoje zdrowie i urodę, niezależnie od płci i wieku. W tych warsztatach uczestniczą także mężczyźni . Warunek chęć nauki i stosowania wiedzy i umiejętności po warsztatach.

bottom of page