top of page
Motyle

Autorska metoda manualnej korekty twarzy, dekoltu i szyi metodą #MajgenYu  by  Lari Yugai


to Twoja droga do naturalnego piękna. Jest to manualna metoda korekty twarzy, szyi               i dekoltu. Dzięki technikom używanym w  MajgenYu szybko  zauważysz zmianę na trzech wymiarach: 
 

  • Zdrowy i młodzieńczy wygląd

  • Poprawa samopoczucia

  • Większy apetyt na życie
     

​Metoda MajgenYu, której autorką jest Lari Yugai jest kompilacją  technik – nowatorskiego  ucisku, korekty pracy mięśni  i akupresury, które pomagają poprawić krążenie krwi, dotlenienie,  a także pozwalają niwelować  zmarszczki i poprawiać elastyczność skóry, korygować owal twarzy i jednocześnie poprawiać pracę narządów wewnętrznych.

Skóra twarzy i szyi jest bezpośrednio narażona na działanie czynników zewnętrznych, ulega starzeniu szybciej niż pozostałe narządy ciała, a efekt tego procesu jest bardziej widoczny.

 Dodatkowo aż 54 mięśnie mimiczne twarzy mają taką siłę napinania skóry, że jest ona

w stanie spowodować z biegiem czasu zmiany na naskórku. Najbardziej narażone na ten proces są : okolice oczu, czoło, obszar między brwiami oraz na wysokości nosa i ust.

Do tego dochodzą jeszcze zmiany hormonalne i nasz tryb życia.  Z pomocą w przywracaniu naturalnego piękna i zdrowia przychodzi od lat Lari Yugai i zestaw jej autorskich technik manualnej korekty MajgenYu.
Metoda opiera się na  użyciu jedynie dłoni i obejmuje wiele technik w tym takie jak:  rolowanie, ugniatanie, wyciąganie i rozciąganie mięśni twarzy i szyi. Te precyzyjne ruchy pomagają wzmocnić   mięśnie , co przyczynia się do poprawy ich napięcia i wyglądu twarzy.

 Dzięki temu skóra staje się bardziej promienna, miękka i gładka w dotyku, mięśnie uzyskują sprężystość i elastyczność. Dlatego warto zdecydować się na manualną korektę twarzy, szyi i dekoltu i cieszyć się zdrową i piękną skórą twarzy, szyi i dekoltu  przez wiele lat.

Warto zaznaczyć, że manualna korekta twarzy to metoda naturalna, która nie wymaga stosowania żadnych sztucznych substancji czy preparatów. Dzięki precyzyjnym technikom MajgenYu, metoda ta pozwala na uzyskanie pięknej, zdrowej i promiennej skóry bez użycia inwazyjnych metod. Efekty korekty niedoskonałości  są  już widoczne po pierwszym zabiegu .

 Lari Yugai, jedna z czołowych ekspertek w dziedzinie manualnej korekty twarzy, Jej autorska metoda Majgenu  jest doceniana przez wiele osób, które chcą zadbać o swoją urodę w sposób naturalny i bezinwazyjny . Mistrzyni pokazuje, że poprawa stanu skóry twarzy i szyi przynosi korzyści także w obszarze samopoczucia i samooceny. Pracując na poszczególnych mięśniach i punktach twarzy jednocześnie wpływa pozytywnie na pracę wielu organów wewnętrznych - w tym żołądka a także naszego postrzegania siebie. 

​#MajgenYu Twoja droga do naturalnego piękna moją metodą manualnej korekty twarzy, szyi i dekoltu.  Lari Yugai

bottom of page