top of page
AdobeStock_82233107.jpeg

M a j g e n Y u  by L A R I   Y U G A I

14a.jpg

O mnie

Mam na imię Lari Yugai. Zgodnie z wielopokoleniową  tradycją mojej rodziny, sama już blisko 60 lat zajmuje się korektą manualną twarzy oraz stóp. Wiedzę pogłębiałam m.in. w czasie studiów z zakresu medycyny alternatywnej w Chinach, Tel Awiwie, a także na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Ukończyłam również liczne kursy i szkolenia z zakresu technik masażu i niekonwencjonalnych metod leczenia. Wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej  pozwoliło mi na opracowanie autorskiej własnej techniki manualnej korekty twarzy, szyi i dekoltu MajgenYu, która bazuje na użyciu jedynie dłoni i polega na precyzyjnym ucisku mięśni i korekcie ich pracy. Dodatkowo używam różnorodnych technik , które pomagają poprawić krążenie krwi, zmniejszyć napięcie mięśni a także wygładzić zmarszczki i poprawić elastyczność skóry. Naturalne metody przywracania piękna działają w sposób holistyczny, czyli pozytywnie wpływają  na cały organizm.
Pochodzę z japońsko-koreańskiej rodziny, która od pokoleń pielęgnuje wiedzę i szacunek do bogactwa i siły natury. #MajgenYu Lari Yugai  to być może Twoja droga do naturalnego piękna i zdrowia moją metodą manualnej korekty twarzy, szyi i dekoltu.

Gdy rozpędzisz chmury zobaczysz jasność słońca. Słońce świeci tak samo, to chmury decydują, ile go zobaczysz. Podobnie jest z naszym pięknem. Stres, „maski”, które zakładamy, brak snu, niewłaściwe odżywianie, zanieczyszczone powietrze – sprawiają, że nasza twarz się zmienia niepostrzeżenie. Gubi, a z czasem zdaje się zapominać jakie ma niepowtarzalne piękno. Z miłością pomagam od lat " rozpędzać chmury" przysłaniające Wasze piękno.

Zapraszam 

Lari Yugai

bottom of page