top of page

Metoda MajgenYu w opiniach moich klientów/ek 

RENATA (62 lata)

Trafiłam do gabinetu Pani Lari Yugai z lekko zdeformowaną twarzą po pół roku od zabiegu liftingu twarzy w profesjonalnym centrum kosmetycznym. Ponadto stres i problemy życiowe odcisnęły piętno na mojej twarzy (szary, niezdrowy wygląd cery, drobne zmarszczki , brak napięcia skóry, smutne, zapadnięte oczy, tzw. chomiki na policzkach , drugi podbródek). Pani Lari swoimi cudownymi dłońmi sprawiła, że po kilku terapiach manualnych rysy mojej twarzy bardzo poprawiły się. Zmniejszyły się obrzęki i opuchlizna twarzy, wyszczuplała twarz i szyja , skóra nabrała zdrowego wyglądu z lekkimi rumieńcami, skóra stała się jędrna , rozświetlona , znacznie poprawił się owal twarzy, zniknął drugi podbródek , a oczy otworzyły się. Najważniejsze chyba jest to , że poprawił się nie tylko mój wygląd , ale też samopoczucie. Stałam się bardziej radosna, chce mi się rano wstać i działać. Jestem spokojniejsza i chce mi się żyć. Teraz Pani Lari pracuje nad zmniejszeniem mojego nosa. Bardzo dziękuję.  Widać już znaczną poprawę. Nos jest krótszy i "zgrabniejszy" .

ADRIANA

Masaże Pani Lari są zupełnie unikatowe. Swoimi rękoma Pani Lari potrafi zlikwidować asymetrię, poprawić kontur twarzy i kształt nosa, spłycić zmarszczki, i w ten sposób odjąć lat. Masaż jest zawsze zindywidualizowany i dostosowany do konkretnych potrzeb, a efekty naprawdę znakomite. Pani Lari jest niewątpliwie mistrzynią w swoim fachu. Polecam bardzo gorąco! :-)

AGNIESZKA

Do Pani Lari Yugai wysłała mnie Mama, której kiedyś Pani Lari skutecznie pomogła wyleczyć poważne schorzenie stopy. Dziś Pani Lari leczy haluksy u mojej córki, po kilku zabiegach jest znaczna poprawa. Ale Pani Lari pomogła nam nie tylko z problemem ortopedycznym. Pomogła odzyskać radość i pewność siebie nastolatce z obniżonym nastrojem i zaburzonym poczuciem własnej wartości. Kilka masaży twarzy diametralnie zmieniły nastawienie córki do siebie i świata. Pani Lari jest profesjonalnym i skutecznym terapeutą z ogromną wiedzą. Dziękujemy!

EWA

Pani Lari, chciałam bardzo podziękować za szkolenie z manualnego modelingu twarzy. Podziwiam Panią za wiedzę i profesjonalizm, za przekaz i pasję, którą Pani zaraża. Pani otwartość i życzliwość powoduje, że nauka staje się przyjemnością..

Bardzo bardzo dziękuję i na pewno będę kontynuować Pani pasję.

Pozdrawiam serdecznie.

ANNA

Dobre połączenie zdrowia z estetyką. Dzięki zabiegom Pani Lari, uniknęłąm operacji przegrody nosowej. Mikrouciski zamiast skalpela chirurga - wielka radość. Oddycham swobodnie.....

Korzystam też z zabiegów modelujących twarz. Czuję się świetnie, także dlatego że uciskając punkty na twarzy, pobudza i zachęca mój organizm do współpracy.

Polecam . Dobre miejsce i znakomita metoda . Co najważniejsze - naturalna

MONIKA

I have seen Lari for the last 3 years around 3 times a year, flying from London to Warsaw specially for the session. Nobody can believe the age I am, as I look around 10 years younger. Lari not only removed wrinkles but as well corrected the asymmetry of my eyes, eyebrows and changed the shape of my face from square to oval. In addition to face modelling she was able to diagnose my health and assist with some acute problems. I cannot thank her enough for my young face. Monika S.

bottom of page